Description
Adjustable Mount on LED with stands,black color,ultra modern sleek look,high power LED, dual mode
Adjustable Mount on LED with stands,black color,ultra modern sleek look,high power LED, dual mode
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Blessing Aquarium |
| Model Number | LED RXSC800 Lamp suitable upto 32-36 inches tank |
| Type | LED |
| Suitable For | Freshwater Fish Tank |
| Light Color | White |
| Width | 20 cm |
| Height | 30 cm |
| Power Consumption | 50 W |
Reviews
There are no reviews yet.