Description
HEPA 13 filter Sens Air Technology Turbo Mode UV based Microbe Sterilize Technology
HEPA 13 filter Sens Air Technology Turbo Mode UV based Microbe Sterilize Technology
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Blue Star |
| Model Name | AP372LAH |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 300 sq ft |
| Air Flow Level | 3.6 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 43 W |
| Width | 32.5 cm |
| Height | 50 cm |
| Depth | 17.2 cm |
| Weight | 5.7 kg |
Reviews
There are no reviews yet.