Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 bag |
| Model Name | SHOPPING BAG |
| External Width | 35 cm |
| External Height | 41 cm |
| External Depth | 4.5 inch |
| Closure | Zipper |
| Leather Type | Nubuck |
| Expandable Features | No |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 bag |
| Model Name | SHOPPING BAG |
| External Width | 35 cm |
| External Height | 41 cm |
| External Depth | 4.5 inch |
| Closure | Zipper |
| Leather Type | Nubuck |
| Expandable Features | No |
Reviews
There are no reviews yet.