Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Flash Drive |
| Model Name | SanDisk Cruzer Blade 32GB USB Flash Drive |
| Part Number | 123 |
| Width | 20 mm |
| Height | 40 mm |
| Depth | 10 mm |
| Weight | 0.01 g |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Flash Drive |
| Model Name | SanDisk Cruzer Blade 32GB USB Flash Drive |
| Part Number | 123 |
| Width | 20 mm |
| Height | 40 mm |
| Depth | 10 mm |
| Weight | 0.01 g |
| Domestic Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.