Description
Good quality of product.
Good quality of product.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Blueshop |
| Model Number | Stainless Steel Medu vada Maker with Stand Vada Maker |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 9 cm |
| Height | 17 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 400 g |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.