Description
When first time use the product,please make sure the Absorbent Filter Sticks wet and then turn on the product
When first time use the product,please make sure the Absorbent Filter Sticks wet and then turn on the product
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BNSP |
| Model Name | Bowling Humidifier Aroma Diffuser LED Night Light |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 30 sq ft |
| Air Flow Level | 3.6 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2 W |
| Width | 8 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.