Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | BOBDA ENTERPRISE |
| Model Number | Vada Maker |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 15 cm |
| Height | 23 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 250 g |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |





Reviews
There are no reviews yet.