Description
Simply Fine Design,Variable Setting,East to Clean-Assemble
Simply Fine Design,Variable Setting,East to Clean-Assemble
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | User Manual, Warranty Card, Juice Collection cum Serving Bowl |
| Juicer Type | Electric Citrus Juicer |
| Warranty Summary | 2 Years Manufacturer Warranty |
| Warranty Service Type | On-site Service. Customer needs to call the nearby Authorized Service Center, service engineer will come to the site to get the product repaired or inspected. |
| Covered in Warranty | Warranty Of The Product Is Limited To Manufacturing Defects Only |
| Depth | 15.75 cm |
| Height | 18.29 cm |
| Width | 14.99 cm |
| Weight | 0.8 kg |
Reviews
There are no reviews yet.