Description
This lead is very strong with heavy hook for your large breed dogs
This lead is very strong with heavy hook for your large breed dogs
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Bow! Wow !! |
| Model Number | ROPCHINA22MMKNOTTED |
| Brand Color | Multycolor |
| Type | Cord |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Material | Polypropylene |
| Multiple Leash | No |
| Retractable | No |
| Length | 155 cm |
| Weight | 350 g |
Reviews
There are no reviews yet.