Description
Budhrani by MASTER MACHINES WET GRINDER – DAL GRINDER – PITHI GRINDER – GRAVY MACHINE IDEAL FOR HOTELS AND CATERING USE.
Budhrani by MASTER MACHINES WET GRINDER – DAL GRINDER – PITHI GRINDER – GRAVY MACHINE IDEAL FOR HOTELS AND CATERING USE.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Pithi Grinder |
| Material | Stainless Steel |
| Warranty Summary | 6 Months |
| Warranty Service Type | Motor Replacement |
| Covered in Warranty | Motor |
| Not Covered in Warranty | Body Damage |
| Depth | 35 cm |
| Height | 94 cm |
| Width | 63 cm |
| Weight | 60 kg |
Reviews
There are no reviews yet.