Description
1600watt,volts.220v /240v ,tepm,80c to
1600watt,volts.220v /240v ,tepm,80c to
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Butterfly |
| model_name | power hob ivory |
| Model | power hob ivory |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Elements on Cooktop | induction burner |
| Power Consumption | 1600 W |
| Weight | 1 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | 1 years |
| Covered In Warranty | manufacturing warranty |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.