Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Cactus Spices |
| Model Name | Bamboo Murabba with Honey 900g |
| Type | Murabba |
| Base Ingredient | Green Gooseberry |
| Quantity | 900 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Taste | Sweet |
| Organic | No |
| Food Preference | Vegetarian |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Ingredients | Black Pepper, Honey, Bamboo Pieces, Cloves, Green Cardamom |





Reviews
There are no reviews yet.