Description
Beauty: Refresh ski
Beauty: Refresh ski
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | care 4 |
| Model Name | Unique Round Wood USB Aroma Essential Oil Diffuser Ultrasonic Cool Mist Humidifier Air Purifier 7 Color Change LED Night Light |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Brown |
| Coverage Area | 10 sq ft |
| Air Flow Level | 2 km/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2 W |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | .4 kg |
Reviews
There are no reviews yet.