Description
Market leading, international technology and design, high temperature resistant and preset menu options.
Market leading, international technology and design, high temperature resistant and preset menu options.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | CARTGO |
| model_name | Hybrid |
| Model | Induction Cooker |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 1800 W |
| Weight | 3 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.