Description
Cello Cook-N-Serve Rice Cooker White
Cello Cook-N-Serve Rice Cooker White
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | Cook-N-Serve 600 |
| Type | Rice Cooker |
| Color | White |
| Capacity | 0.6 L |
| Sales Package | Measuring Cup, Warranty Card, 1 Electric Cooker |
| Width | 24 cm |
| Height | 19 cm |
| Depth | 24 cm |
| Warranty Summary | 1 Year Warranty from Date of Purchase |
| Warranty Service Type | For Damaged Product, The Customer Needs to Register their Complaint at the Toll Free No. 1800-102-5778 and Accordingly the Service Team Will Take Forward the Complaint And get it Resolved |
| Covered in Warranty | Manufacturing Defects Only |
| Not Covered in Warranty | Physical Damages |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 0 Months |
Reviews
There are no reviews yet.