Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | chapo |
| Model Number | Stainless Steel Medu Vada Maker with Stand (Silver) 1 unit |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 6 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 120 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | chapo |
| Model Number | Stainless Steel Medu Vada Maker with Stand (Silver) 1 unit |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 6 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 120 g |
Reviews
There are no reviews yet.