Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | CHARDAR |
| Model Number | CDMM _ 1 |
| Material | Steel |
| Width | 12 cm |
| Height | 16 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 200 g |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |





Reviews
There are no reviews yet.