Description
Take away sachet which is a mix of selected chillis to sprinkle on top of any snack, perfect accompaniment for pizza.
Take away sachet which is a mix of selected chillis to sprinkle on top of any snack, perfect accompaniment for pizza.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | chef's art |
| Flavor | Chilli Flakes Seasoning |
| Quantity | 120 g |
| Container Type | Pouch |
| Cuisine | Indian |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Dietary Preference | No MSG |
| Gourmet | Yes |
| Organic | No |
| Model Name | Hot Chilli Flakes 150 sachet |
| Form | Flakes |
| Width | 12 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.199 kg |
Reviews
There are no reviews yet.