Description
CHETSPICE Oregano conveys euphoria to the taste buds. The crisp, sweet-aroma kind of oregano makes it the ideal version of pizza, pasta, soup, sauted veggie and other Mexican dishes.
CHETSPICE Oregano conveys euphoria to the taste buds. The crisp, sweet-aroma kind of oregano makes it the ideal version of pizza, pasta, soup, sauted veggie and other Mexican dishes.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Oregano Seasoning |
| Quantity | 60 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | OREGANO COMBO SAVER PACK ( 2 X 30g) |
| Form | Leaves |
Reviews
There are no reviews yet.