Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | ChetSpice |
| Flavor | Pizza Mix Seasoning |
| Quantity | 120 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | PIZZA MIX COMBO SAVER PACK ( 60g X 2) |
| Form | Granules |





Reviews
There are no reviews yet.