Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Chitale Bandhu |
| Model Name | Normal Soan Papdi 200g pack of 5 |
| Type | Soan Papdi |
| Quantity | 200 g |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 5 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Country of Manufacture | Indian |





Reviews
There are no reviews yet.