Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | CLARIPLUS |
| Model Number | Menduvada Maker,Vada Maker Stainless Steel Pack Of-2 |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 13 cm |
| Height | 21 cm |
| Depth | 13 cm |
| Weight | 250 g |
| Warranty Summary | N\A |
| Service Type | N\A |
| Covered in Warranty | N\A |
| Not Covered in Warranty | N\A |





Reviews
There are no reviews yet.