Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 1 |
| Brand | CLASSIC HARVEST |
| Type | Maida |
| Quantity | 500 g |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Is Perishable | No |
| Organic | No |
| Dietary Preference | Non-GMO, No Preservatives, Gluten Free |
| Model Name | PREMIUM MAIDA 500g |
| Certification | FSSAI CERTIFIED |





Reviews
There are no reviews yet.