Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 4 |
| Sales Package | 4 pic |
| Brand | Enlix |
| Model Number | Fridge Space Saver Food Storage 4 |
| Material | Plastic |
| Compatible With | suitable for all |
| Width | 21 cm |
| Length | 24 cm |
| Weight | 250 g |





Reviews
There are no reviews yet.