Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | erbzenerg |
| Model Name | OYSTER MUSHROOM (PACK OF 5) |
| Model Number | OMFP105 |
| Quantity | 100 g |
| Type | Dietary Supplements |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Yeast Free |
| Food Preference | Vegetarian |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | erbzenerg |
| Model Name | OYSTER MUSHROOM (PACK OF 5) |
| Model Number | OMFP105 |
| Quantity | 100 g |
| Type | Dietary Supplements |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Yeast Free |
| Food Preference | Vegetarian |
Reviews
There are no reviews yet.