Description
Medu vada Maker Is One Of The Most Innovative Kitchenware Product. Now You Can Make Medu Vada With Just A Single Press. This Medu vada Maker Gives You An Easy Of Making South Indian Dish At Home. Start Your Day With A Healthy Breakfast
Medu vada Maker Is One Of The Most Innovative Kitchenware Product. Now You Can Make Medu Vada With Just A Single Press. This Medu vada Maker Gives You An Easy Of Making South Indian Dish At Home. Start Your Day With A Healthy Breakfast
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ERYTHRO |
| Model Number | Mendu Vada Maker BM78651 |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 300 g |
Reviews
There are no reviews yet.