Description
This uniquely designed Product is made of very fine quality material and comes in various ranges & varieties, hence fulfills the need of all.
This uniquely designed Product is made of very fine quality material and comes in various ranges & varieties, hence fulfills the need of all.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Eslite |
| Model ID | 750 W Sandwich Maker, Waffle Maker & Sandwich Grill With Fixed Non Stick Plates |
| Slice Capacity | 2 |
| Color | Black |
| Power Consumption | 750 W |
| Net Weight | 1.2 kg |
| Warranty Summary | 1 Year |
| Service Type | 1 Year |
| Not Covered in Warranty | Breakage |
| Covered in Warranty | Any Manufacturing Defect |
Reviews
There are no reviews yet.