Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ESSPY |
| Non Stick | No |
| Color | Steel |
| Power Requirement | NA |
| Power Consumption | 0 |
| Width | 21 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 1.2 kg |
| Plate Diameter | 17 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ESSPY |
| Non Stick | No |
| Color | Steel |
| Power Requirement | NA |
| Power Consumption | 0 |
| Width | 21 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 1.2 kg |
| Plate Diameter | 17 cm |
Reviews
There are no reviews yet.