Description
superior quality
superior quality
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 1 |
| Brand | FARMUP |
| Type | Besan |
| Quantity | 500 g |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Is Perishable | No |
| Organic | No |
| Used For | For Eating Purpose |
| Dietary Preference | Non-GMO |
| Common Name | Besan Flour |
| Country of Manufacture | India |
| Model Name | Besan 500 g |
| Manufactured By | FARMUP |
| Certification | FSSAI NO :-10718032000307 |
Reviews
There are no reviews yet.