Description
Superior Quality and High Proteins Shelf Life:Best before 6 months of packaging .a perfect combination of health and taste.
Superior Quality and High Proteins Shelf Life:Best before 6 months of packaging .a perfect combination of health and taste.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 1 kg Soyabean |
| Brand | FARMUP |
| Type | Soya Bean |
| Quantity | 1 kg |
| Form | Whole |
| Common Name | S1 |
| Polished | No |
| Organic | No |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Manufactured By | FARMUP |
| Country of Manufacture | India |
| Model Name | Yellow Soya Bean (Whole) (1 kg) |
| Certification | fssai no:- 10718032000307 |
Reviews
There are no reviews yet.