Description
Stainless Steel Medu Vada Maker for Perfectly Shaped and Crispy Vada
Stainless Steel Medu Vada Maker for Perfectly Shaped and Crispy Vada
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Fashion Trade |
| Model Number | 01 |
| Material | Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 200 g |
Reviews
There are no reviews yet.