Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Main Unit |
| Model Name | 95565666 |
| External Width | 43 cm |
| External Height | 33 cm |
| External Depth | 5 inch |
| Character | NA |
| Tanning Process | Synthetic |
| Expandable Features | Yes |
| Weight | 300 g |
| Warranty Summary | 0 |
| Covered in Warranty | 0 |
| Not Covered in Warranty | 0 |
| Domestic Warranty | 0 Year |
| International Warranty | 0 Year |





Reviews
There are no reviews yet.