Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Finedecor |
| Model Number | Donut Maker – FD 2915 |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 130 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Finedecor |
| Model Number | Donut Maker – FD 2915 |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 130 g |
Reviews
There are no reviews yet.