Description
Power socket for in situ charging of batterPush type quick clamp for fast
Power socket for in situ charging of batterPush type quick clamp for fast
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Fisher |
| Model Name | Air Pro |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 1 sq ft |
| Air Flow Level | 3 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 10 W |
| Width | 16 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 2.08 kg |
Reviews
There are no reviews yet.