Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FLAMEHDFHGDF |
| Model Number | Heavy Qua Machine with Handle Manual, ,Chapati,Pressing Puri, Thepla, Parotha, |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 0.2 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FLAMEHDFHGDF |
| Model Number | Heavy Qua Machine with Handle Manual, ,Chapati,Pressing Puri, Thepla, Parotha, |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 0.2 g |
Reviews
There are no reviews yet.