Description
Induction Cooker
Induction Cooker
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Induction Cooker |
| Brand | FLAURA |
| model_name | ELEGANT |
| Model | FHIC02 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Elements on Cooktop | Induction |
| Power Consumption | 1400 W |
| Weight | 2 kg |
| Service Type | Replacement |
| Warranty Summary | 1 Year |
| Covered In Warranty | PCB & Motor |
| Not Covered In Warranty | Plate & any Brackege |
Reviews
There are no reviews yet.