Description
Abs shook proof Body. power full 650 watt three speed motor. Special design stainless steel blade for sharp cutting Auto cut function protect from over load. unbrakable Jar lid. Anti skid pad.
Abs shook proof Body. power full 650 watt three speed motor. Special design stainless steel blade for sharp cutting Auto cut function protect from over load. unbrakable Jar lid. Anti skid pad.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Juicer Type | Electric Citrus Juicer |
| Warranty Summary | One year warranty |
| Warranty Service Type | Reair Or relacement |
| Covered in Warranty | Manufacturing defect |
| Not Covered in Warranty | Phycal l Damage |
| Depth | 22 cm |
| Height | 22 cm |
| Width | 18 cm |
| Weight | 2.7 kg |
Reviews
There are no reviews yet.