Description
Combo pack of pizza seasoning, mixed herbs and chilli flakes
Combo pack of pizza seasoning, mixed herbs and chilli flakes
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 3 |
| Brand | foodfrillz |
| Flavor | Assorted |
| Quantity | 160 g |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Model Name | Pizza Seasoning Chilli Flakes & Mixed Herbs 145 g (Pack of 3) |
| Form | Flakes |
| Storage Instructions | store in dry place to avoid moisture |
Reviews
There are no reviews yet.