Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | forsel |
| Non Stick | No |
| Color | Steel |
| Power Requirement | no |
| Power Consumption | 0 |
| Width | 8 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 0.4 kg |
| Plate Diameter | 6.5 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | forsel |
| Non Stick | No |
| Color | Steel |
| Power Requirement | no |
| Power Consumption | 0 |
| Width | 8 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 0.4 kg |
| Plate Diameter | 6.5 cm |
Reviews
There are no reviews yet.