Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | francis |
| Model Number | menduwada maker-01 Vada Maker Vada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Weight | 399 g |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |





Reviews
There are no reviews yet.