Description
These unique product serves the purpose. It comes in various range & variety and hence fulfills the need of all.
These unique product serves the purpose. It comes in various range & variety and hence fulfills the need of all.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Freshwey Kollectionzzz |
| Model Name | Honewell Air Purifier i5 (White) |
| Type | Room |
| Filter Type | Pre-Filter |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 30 sq ft |
| Air Flow Level | 250 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 53 W |
| Width | 38.2 cm |
| Height | 48.6 cm |
| Depth | 20.7 cm |
| Weight | 6.5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.