Description
3 Speed fan with humidifier. 750ml tank. Easy to clean30
3 Speed fan with humidifier. 750ml tank. Easy to clean30
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FSE |
| Model Name | Arctic 4 L Room/Personal Air Cooler |
| Color | White |
| Type | Room/Personal |
| Number of Speeds | 3 |
| Blower/Fan | Fan |
| Water Tank Capacity | 4 L |
| Power Consumption - Heating | 5 W |
| Width x Height x Depth | 30 cm x 45 cm x 60 cm |
| Warranty Summary | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Domestic Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.