Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 198V7N4CYBY5 |
| Size | L |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 58.42 cm |
| Height | 88.9 cm |
| Depth | 7.62 cm |





Reviews
There are no reviews yet.