Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 1TPGJVP0D71V |
| Size | XL |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Mat |
| Material | Polycanvas |
| Washable | Yes |
| Width | 60.96 cm |
| Height | 106.68 cm |
| Depth | 3.175 cm |





Reviews
There are no reviews yet.