Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 2GTJ21LNVK9E |
| Size | L |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Cat |
| Bed Type | Flat |
| Material | Sheepskin |
| Washable | Yes |
| Width | 121.92 cm |
| Height | 121.92 cm |
| Depth | 11.43 cm |





Reviews
There are no reviews yet.