Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 2X0MLT0WOT5T |
| Size | M |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 55.88 cm |
| Height | 81.28 cm |
| Depth | 3.175 cm |




Reviews
There are no reviews yet.