Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 47NY2UPR2U0O |
| Size | M |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polycanvas |
| Washable | Yes |
| Width | 50.8 cm |
| Height | 76.2 cm |
| Depth | 7.62 cm |





Reviews
There are no reviews yet.