Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 5WSHCSCNZ22X |
| Size | XXL |
| Brand Color | White |
| Color | White |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | terry fleece |
| Washable | Yes |
| Width | 88.9 cm |
| Height | 111.76 cm |
| Depth | 10.16 cm |





Reviews
There are no reviews yet.