Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 6PEYF0FVFBHL |
| Size | S |
| Brand Color | Pink |
| Color | Pink |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Faux Fleece |
| Washable | Yes |
| Width | 38.1 cm |
| Height | 50.8 cm |
| Depth | 16.51 cm |





Reviews
There are no reviews yet.