Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 6ZFCANZNMU5D |
| Size | M |
| Brand Color | Grey |
| Color | Grey |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Sheepskin |
| Washable | Yes |
| Width | 50.8 cm |
| Height | 76.2 cm |
| Depth | 7.62 cm |





Reviews
There are no reviews yet.